Krótko o mnie:

Ukończyłam studia z zakresu filologii polskiej ze specjalizacją nauczanie języka polskiego obcokrajowców. W roku akademickim 2015/2016 otrzymałam stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia i dokonania w nauce.

W latach 2016/2017 byłam w Irlandii, gdzie pracowałam, jako lektor języka polskiego w Polskiej Szkole w Galway i w Tuam. Współpracowałam i współpracuję z kilkoma szkołami językowymi, firmami.

Od 2019 roku uczestniczę w Państwowych Egzaminach Certyfikacyjnych z języka polskiego jako obcego. Mam trzyletnie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego obcokrajowców. Znam język angielski, rosyjski.

Moje hobby:

W wolnym czasie lubię czytać książki, spacerować. Nie wyobrażam sobie tygodnia bez możliwości spotkania się ze znajomymi z zespołu muzycznego Signum Plus. Grupa jest prowadzona przez panią Wiolettę Latosek. Wspólnie śpiewamy podczas uroczystości i świąt kościelnych. Występy towarzyszą też innym okazjom. Moją pasją jest zdobywanie wiedzy, uczenie się języków obcych oraz nauczanie języka polskiego. Zarówno osób polskiego jak i zagranicznego pochodzenia.

Dlaczego LingPol?

Stawia na profesjonalizm!
Promuje nowoczesne metody nauczania!
Stwarza warunki do realizowania swoich pasji.