Nauczymy Cię języka – polski dla obcokrajowców, Radom

Pomagamy ludziom z całego świata. Współpracujemy zarówno z osobami, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką języka, jak i tym, którzy posługują się nim na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

#nauka języka polskiego dla obcokrajowców

Podczas kursu nasi podopieczni poznają gruntowne podstawy, dzięki którym mogą nie tylko swobodnie porozumiewać się na obczyźnie, ale również doskonale radzić sobie w codziennych sytuacjach, z którymi mają do czynienia w sklepie, na ulicy, a także w warunkach formalnych i biznesowych – w pracy czy na uczelni. W naszej szkole w Radomiu oferujemy zarówno indywidualne, jak i grupowe kursy polskiego dla obcokrajowców, które odbywają się na każdym poziomie od A0 do C2.

Ciekawe zajęcia o zróżnicowanym stopniu zaawansowania

Realizując edukacyjny proces kształcenia w LingPol, organizujemy kursy przygotowujące do egzaminu certyfikowanego z języka polskiego (niezbędny do uzyskania polskiego obywatelstwa). Nie czekaj i już dziś zarezerwuj kurs polskiego dla obcokrajowców. Teraz możesz wykonać to również online – za pośrednictwem naszej strony internetowej. Spotykamy się kilka razy w tygodniu, zależnie od potrzeby i wyznaczonych przez Ciebie celów, a na każdej lekcji online dowiadujesz się nowych i przydatnych informacji. Praca i życie w Polsce wymaga przynajmniej komunikatywnej znajomości języka polskiego, a im lepiej będzie on opanowany, tym większa szansa na lepszą pracę i lepsze życie.

Język polski dla obcokrajowców w Radomiu – dla kogo?

Oferta naszej szkoły skierowana jest dla wszystkich osób, które chcą uzupełnić luki lub poznać podstawy polskiego, bez względu na wiek, poziom znajomości i kraju pochodzenia. Chcesz uzyskać certyfikat, a może po prostu poprawić swoją znajomość języka, słownictwa lub gramatyki? Skontaktuj się z nami! Kursy języka polskiego dla obcokrajowców w LingPol motywują naszych podopiecznych do nauki i dalszego kształcenia. Nie wiesz, który stopień zaawansowania wybrać? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w doborze właściwego wariantu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wybierz szkołę w Radomiu, która będzie Cię wspierać w realizacji Twoich celów! Naszą siedzibą jest Radom, ale oferujemy zajęcia z języka polskiego online dla obcokrajowców na całym świecie.

Adam poznał język polski na kursie dla obcokrajowców w LingPol Warszawa

Dlaczego my?

Nauka języka polskiego dla obcokrajowców w LingPol Radom to gwarancja dającej efekty nauki w miłej, przyjaznej atmosferze. Dążymy do tego, by kształcenie w naszej szkole języka polskiego było nie tylko bardzo efektywne, ale i ciekawe. Jesteśmy elastyczni i dbamy o to, by harmonogram zajęć dopasowany był do naszego Klienta. Posiadamy odpowiednie doświadczenie w nauce języka polskiego i doskonale zdajemy sobie sprawę z problemów, z którymi na co dzień stykają się w Polsce obcokrajowcy. Wiemy również, jak istotna jest bardzo dobra znajomość języka nie tylko w życiu zawodowym czy w trakcie edukacji, ale i w sytuacjach codziennych. Ponadto w radomskiej szkole LingPol bazujemy na sprawdzonych i skutecznych programach nauczania. Zajęcia z języka polskiego przeprowadzane są przez niesamowitych i kreatywnych specjalistów – lektorów doświadczonych w pracy z obcokrajowcami. Oferujemy materiały dydaktyczne gratis!